Eurobasket 2022: Το πρόγραμμα των μεταδόσεων από την ΕΡΤ

Η Εθνική Ανδρών κάνει την Παρασκευή (2/9) το ντεμπούτο της στο Ευρωμπάσκετ. Η δράση όμως αρχίζει σήμερα με αγώνες σε δύο ομίλους.

Η ΕΡΤ καλύπτει όλη τη διοργάνωση και θα μεταδόσει όχι μόνο τους αγώνες της Εθνικής Ομάδας, που σίγουρα συγκεντρώνουν το μεγαλύτερο ενδιαφέρον.

Δείτε αναλυτικά όλο το πρόγραμμα των μεταδόσεων στη φάση των ομίλων:

ΠΕΜΠΤΗ 1 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

18:15-20:15 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | Β’ ΟΜΙΛΟΣ – ΣΛΟΒΕΝΙΑ – ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ (Ζ)

21:45-23:45 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | Β’ ΟΜΙΛΟΣ – ΓΑΛΛΙΑ – ΓΕΡΜΑΝΙΑ (Ζ)

23:45-00:45 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | ΕΚΠΟΜΠΗ «ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ 2022» (Ζ)

00:45-02:15 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | Α’ ΟΜΙΛΟΣ – ΣΛΟΒΕΝΙΑ – ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ (Ε)

14:30-16:30 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | Α’ ΟΜΙΛΟΣ – ΙΣΠΑΝΙΑ – ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ (Ζ)

20:00-22:00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | Α’ ΟΜΙΛΟΣ – ΒΕΛΓΙΟ – ΓΕΩΡΓΙΑ (Ζ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

18:00-20:00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – ΚΡΟΑΤΙΑ – ΕΛΛΑΔΑ (Ζ)

Σύνδεση 17:45

22:00-00:00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – ΙΤΑΛΙΑ – ΕΣΘΟΝΙΑ (Ζ)

00:00-01:00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | ΕΚΠΟΜΠΗ «ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ 2022» (Ζ)

01:00-02:30 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | ΚΡΟΑΤΙΑ – ΕΛΛΑΔΑ (Ε)

Δείτε επίσης:  Survivor Spoiler 21/04: Αυτός ο παίκτης αποχωρεί σήμερα!

12:00-14:00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | ΤΟΥΡΚΙΑ – ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ (Μ)

15:15-17:15 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | ΟΥΚΡΑΝΙΑ – Μ. ΒΡΕΤΑΝΙΑ (Ζ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 3 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

18:00-20:00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – ΕΣΘΟΝΙΑ – ΟΥΚΡΑΝΙΑ (Ζ)

22:00-00:00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – ΕΛΛΑΔΑ – ΙΤΑΛΙΑ (Ζ)

Σύνδεση 21:45

00:00-01:00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | ΕΚΠΟΜΠΗ «ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ 2022» (Ζ)

01:00-02:30 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – ΕΛΛΑΔΑ – ΙΤΑΛΙΑ (Μ)

12:00-14:00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – ΚΡΟΑΤΙΑ – ΕΛΛΑΔΑ (Ε)

15:15-17:15 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – Μ. ΒΡΕΤΑΝΙΑ – ΚΡΟΑΤΙΑ (Ζ)

20:00-22:00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | Α’ ΟΜΙΛΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΑ – ΙΣΠΑΝΙΑ (Ζ)

18:45-20:45 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | Β’ ΟΜΙΛΟΣ – ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ – ΓΑΛΛΙΑ (Ζ)

ΚΥΡΙΑΚΗ 4 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

17:15-19:15 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | Α’ ΟΜΙΛΟΣ – ΙΣΠΑΝΙΑ – ΒΕΛΓΙΟ (Ζ)

00:30-01:30 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | ΕΚΠΟΜΠΗ «ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ 2022» (Ζ)

01:30-03:00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | Β’ ΟΜΙΛΟΣ – ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ – ΓΕΡΜΑΝΙΑ (Ε)

12:00-14:00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | Β’ ΟΜΙΛΟΣ – ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ – ΓΑΛΛΙΑ (Ε)

15:30-17:30 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | Β’ ΟΜΙΛΟΣ – ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ – ΓΕΡΜΑΝΙΑ (Ζ)

18:45-20:45 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | Β΄ΟΜΙΛΟΣ – ΣΛΟΒΕΝΙΑ – ΒΟΣΝΙΑ (Ζ)

Δείτε επίσης:  Το... πάμφθηνο δώρο γενεθλίων του Γκριεζμάν στη γυναίκα του που την άφησε άφωνη (pic)

21:30-23:30 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | Β΄ΟΜΙΛΟΣ – ΓΑΛΛΙΑ – ΟΥΓΓΑΡΙΑ (Ζ)

ΔΕΥΤΕΡΑ 5 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

18:00-20:00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – Μ. ΒΡΕΤΑΝΙΑ – ΕΛΛΑΔΑ (Ζ)

Σύνδεση 17:45

22:00-00:00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – ΟΥΚΡΑΝΙΑ – ΙΤΑΛΙΑ (Ζ)

00:00-01:00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | ΕΚΠΟΜΠΗ «ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ 2022» (Ζ)

01:00-02:30 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – Μ. ΒΡΕΤΑΝΙΑ – ΕΛΛΑΔΑ (Ε)

11:00-13:00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | Α’ ΟΜΙΛΟΣ – ΤΟΥΡΚΙΑ – ΓΕΩΡΓΙΑ (Μ)

15:15-17:15 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – ΚΡΟΑΤΙΑ – ΕΣΘΟΝΙΑ (Ζ)

22:00-00:00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | Δ΄ΟΜΙΛΟΣ – ΣΕΡΒΙΑ – ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ (Ζ)

ΤΡΙΤΗ 6 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

18:00-20:00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – ΕΛΛΑΔΑ – ΟΥΚΡΑΝΙΑ (Ζ)

Σύνδεση 17:45

22:00-00:00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – ΙΤΑΛΙΑ – ΚΡΟΑΤΙΑ (Ζ)

00:00-01:00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | ΕΚΠΟΜΠΗ «ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ 2022» (Ζ)

02:00-03:30 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – ΕΛΛΑΔΑ – ΟΥΚΡΑΝΙΑ (Ε)

11:00-13:00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | Δ΄ΟΜΙΛΟΣ – ΣΕΡΒΙΑ – ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ (Ε)

15:15-17:15 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – ΕΣΘΟΝΙΑ – Μ. ΒΡΕΤΑΝΙΑ (Ζ)

20:00-22:00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | Α’ ΟΜΙΛΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΑ – ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ (Ζ)

22:00-00:00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | Δ΄ΟΜΙΛΟΣ – ΙΣΡΑΗΛ – ΣΕΡΒΙΑ (Ζ)

Δείτε επίσης:  Στους Θάντερ ο Κέμπα Γουόκερ (pic)

ΤΕΤΑΡΤΗ 7 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

18:15-20:15 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | Β’ ΟΜΙΛΟΣ – ΓΑΛΛΙΑ – ΣΛΟΒΕΝΙΑ (Ζ)

21:30-23:30 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | Β’ ΟΜΙΛΟΣ – ΟΥΓΓΑΡΙΑ – ΓΕΡΜΑΝΙΑ (Ζ)

23:30-00:30 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | ΕΚΠΟΜΠΗ «ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ 2022» (Ζ)

00:30-02:00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ |Β’ ΟΜΙΛΟΣ – ΓΑΛΛΙΑ – ΣΛΟΒΕΝΙΑ

11:00-13:00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | Δ΄ΟΜΙΛΟΣ – ΙΣΡΑΗΛ – ΣΕΡΒΙΑ (Ε)

14:30-16:30 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | Α’ ΟΜΙΛΟΣ –ΤΟΥΡΚΙΑ – ΙΣΠΑΝΙΑ (Ζ)

16:30-18:30 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | Β’ ΟΜΙΛΟΣ –ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ – ΒΟΣΝΙΑ (Μ 15:30)

ΠΕΜΠΤΗ 8 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

18:00-20:00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – ΕΣΘΟΝΙΑ – ΕΛΛΑΔΑ (Ζ)

Σύνδεση 17:45

22:00-00:00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – ΣΕΡΒΙΑ – ΠΟΛΩΝΙΑ (Ζ)

00:00-01:00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | ΕΚΠΟΜΠΗ «ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ 2022» (Ζ)

02:00-03:30 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – ΕΣΘΟΝΙΑ – ΕΛΛΑΔΑ (Ε)

11:00-13:00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | Α’ ΟΜΙΛΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΑ – ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ (M 20:00)

15:15-17:15 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – ΚΡΟΑΤΙΑ – ΟΥΚΡΑΝΙΑ (Ζ)

22:00-00:00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ | Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 5Η ΑΓ. Μ. ΒΡΕΤΑΝΙΑ – ΙΤΑΛΙΑ (Ζ)

Πηγή

Please follow and like us:
Pin Share
Μοιράσου το...
RSS
Follow by Email