Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (05/06)

Δείτε το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

Ο δεύτερος αγώνας της Εθνικής στο Nations League, το Game 4 των ημιτελικών Παναθηναϊκού-Λάρισας και ο τελικός του Ρολάν Γκαρός ανάμεσα σε Ναδάλ και Ρουντ ξεχωρίζουν στις αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής (5/6).

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

09:55 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 2022 Gran Premi Monster Energy de Catalunya – Προθέρμανση

10:00 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2022 SS19, Sassari – Argentiera 1, Σαρδηνία

10:15 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 2022 Gran Premi Monster Energy de Catalunya – Προθέρμανση

10:35 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP 2022 Gran Premi Monster Energy de Catalunya – Προθέρμανση 11:30

Δείτε επίσης:  Αστέρας Τρίπολης: Επτά νέοι επαγγελματίες στους Αρκάδες (photos)

11:45 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 2022 Gran Premi Monster Energy de Catalunya – Αγώνας

12:00 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2022 SS20 Cala Flumini 2, Σαρδηνία 

13:00 COSMOTE SPORT 8 HD WRC 2022 SS21, Sassari – Argentiera 2 Power Stage, Σαρδηνία

13:05 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 2022 Gran Premi Monster Energy de Catalunya – Αγώνας

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μπαρτσελόνα – Μπανταλόνα ACB Liga Endesa Μπάσκετ 

14:30 Eurosport 2 Κριτεριούμ Ντι Ντοφινέ Ποδηλασία

14:30 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP Gran Premi Monster Energy de Catalunya – Αγώνας

15:45 ΕΡΤ Sports 2 Athens Equestrian Festival 2022 – Μαρκόπουλο Ιππασία

16:00 Eurosport 1 Ναδάλ – Ρουντ Τελικός Ρολάν Γκαρός Τένις

Δείτε επίσης:  Τι να κάνεις αν υπερθερμανθεί ο κινητήρας του αυτοκινήτου;

16:00 Eurosport 2 Κλασικός Βρυξελλών Ποδηλασία

16:00 Novasports Prime Σαν Μαρίνο – Μάλτα UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD World Athletics Continental Tour Gold 2022 68th Orlen Janusz Kusocinski Memorial

18:30 ΕΡΤ3 Λάρισα – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Basket League Μπάσκετ 

19:00 ΕΡΤ Sports 1 Athens Golden Cup Μπιτς Βόλεϊ

19:00 ALPHA Κύπρος – Β. Ιρλανδία UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports Start Γιβραλτάρ – Βόρεια Μακεδονία UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports Prime Κύπρος – Βόρεια Ιρλανδία UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 1 HD  Ουαλία-Ουκρανία Ευρωπαϊκά Προκριματικά Τελικός μπαράζ για Μουντιάλ Ποδόσφαιρο

19:30 Eurosport 2 Γκολφ 

20:00 Novasports 6HD US Open Γυναικών Γκολφ

Δείτε επίσης:  Μπαρτσελόνα: Βγάζει στο «σφυρί» 14 ποδοσφαιριστές!

21:00 ΕΡΤ3 IAAF Diamond League Ραμπάτ, Μαρόκο Στίβος 

21:45 ALPHA-Novasports Prime Κόσοβο – Ελλάδα UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports Start Βουλγαρία – Γεωργία UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 5HD Σερβία – Σλοβενία UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 4HD Σουηδία – Νορβηγία UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 3HD Πορτογαλία – Ελβετία UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 2HD Τσεχία – Ισπανία UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 1HD Λεπτό προς λεπτό UEFA Nations League Ποδόσφαιρο

Πηγή

Please follow and like us:
Pin Share
Μοιράσου το...
RSS
Follow by Email